За минулий місяць у Львові створено 127 ОСББ

Суспільствопромоція, 14 липня 2016, 10:03 404 1

На зміну старим ЖЕКам. У Львові більшає співвласників багатоквартирних будинків. Минулого місяця був рекорд – створено 127 ОСББ.

«В ОСББ культивується свідомість власника, який готовий все зробити і жити в достойних умовах», – сказав начальник міського відділу супроводу ОСББ ресурсного центру Сергій Солтис.

Вже два роки на цьому ринку управляюча компанія житлового комплексу «Добра оселя». За цей час налагодила тісну співпрацю з десятком підрядних організацій, які забезпечують комфортне проживання мешканців та якісне обслуговування в будинку.

«Тут чисто, охайно. Ми гуляємо з дитиною кожного дня і ще не бачили, щоб тут було сміття. Знаєте,  гарний сервіс – це не помітний сервіс. Тому помічаємо, що все добре. Немає жодних нарікань», – зазначила мешканка ЖК «Добра Оселя» Ольга Ісмаїл.

У комплексі працює система відеонагляду, встановлено станцію прибирання за собаками, налагоджене зручне інформування мешканців. Вологе прибирання під’їздів здійснюється чотири рази на тиждень. Ландшафтні дизайнери попіклувалися про озеленення  території. Усе це мешканці отримують за демократичну ціну.

«Тариф у житловому комплексі «Добра оселя» – один із найнижчих у Львові – 1,87 копійок за квадратний метр загальної площі квартири. Ми підписали договори з найкращими надавачами послуг міста Львова і таким чином стараємося надавати нашим мешканцям найякісніші послуги», – розповіл директор управляючої компанії ЖК «Добра оселя» Ольга Завійська.

Для економії електроенергії під’їзди обладнані датчиками руху. Найближчим часом тут облаштують велопаркінг та встановлять сучасні контейнери для сортування кожного виду сміття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук