За якісну мобілізацію селам на Львівщині профінансують інфраструктурні проекти

СуспільствоОрися Шиян, 10 вересня 20158060
За якісну мобілізацію селам на Львівщині профінансують інфраструктурні проекти

Вісьмом сільським радам Львівської області, які за шість хвиль мобілізації скерували найбільшу кількість воїнів до Збройних Сил України, нададуть можливість реалізувати найактуальніші соціальні та інфраструктурні проекти. Завдяки фінансовій підтримці місцеві громади зможуть влаштувати вуличне освітлення у своїх населених пунктах, а також здійснити поточний ремонт закладів культури та освіти.

Відповідну програму про підтримку розвитку інфраструктури населених пунктів, які перевиконали мобілізаційні завдання, розглядатимуть на сесії обласної ради. Про це 10 вересня розповіла заступник голови ОДА Ірина Гримак, передає прес-служба ОДА.

«Ми ініціюємо прийняття обласної програми, щоб віддячити громадам, в яких люди свідомо, з почуттям відповідальності йдуть захищати Україну. Найпатріотичніші сільські ради зможуть отримати певний ресурс з обласного бюджету та профінансувати ті проекти, які є найактуальнішими. Серед них – встановлення вуличного освітлення у населених пунктах, заміна вікон у школах та дитсадках, поточний ремонт соціальних закладів та інше», – наголосила Ірина Гримак.

За її словами, усі визначені громади фактично подали свої пропозиції щодо об'єктів інфраструктури та соціальної сфери. Більшість сіл потребують встановлення вуличного освітлення. Також їм треба допомогти із ремонтом шкіл та місцевих доріг.

У Львівській області за шість хвиль мобілізації норму перевиконали вісім сільських рад. Зокрема, це Станіславчицька сільська рада Бродівського району, Тучапська сільська рада Городоцького району, Купичвольська сільська рада Жовківського району, Зубівмостівська та Убинівська сільські ради Кам'янко-Бузького району, Синьківська та Тетевчицька сільські ради Радехівського району, Сянківська сільська рада Турківського району Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук