Забудовник ЖК «Бельгійське містечко» бореться за право встановити шумозахисний екран від колії

Суспільствопромоція, 9 листопада 2016, 09:45 2682 2

Забудовник житлового комплексу «Бельгійське містечко» уже третій рік намагається розпочати будівництво шумозахисного екрану. Це звична європейська практика, покликана захистити мешканців від шуму залізниці. Мова йде не лише про жителів «Бельгійського», але й понад 2 тисячі тисячі мешканців в навколишніх будинках.

«Шум добрячий, тому що близько до колії, а коли їдуть товарні склади, то при відкритих вікнах або на вулиці треба навіть іноді помовчати для того, щоб почути співрозмовника», – сказала мешканка «Бельгійського містечка» Катерина Суконнік.

«Нам ця проблема не байдужа. Екран повинен стояти, потрібно, щоб ці люди, від яких залежить сприяння для його будівництва, зробили необхідні кроки і це будівництво розпочалося», – зазначив мешканець «Бельгійського містечка» Володимир Притула.

Забудовник виконав необхідні проектні роботи та отримав експертні погодження. Для початку робіт і зведення екрану залізниця повинна переснети кабелі зв’язку, які розміщені в насипі, на якому буде стояти екран. Забудовник житлового комплексу заявляв про готовність оплатити всі роботи і вже виконав частину таких забов’язань по оплаті проектних робіт. Та на даний час залізниця своєю бездіяльністю блокує роботу по зведенню екрану, постійно змінюючи умови проекту та бюджет.

«Ми дискутували вчора і домовилися, отримали усні гарантії, що вони все підпишуть. А сьогодні, без жодних пояснень, вони змінюють зміст листа, змінюють суму. Так не робиться. В жодній країні так не робиться. Що тут відбувається?», – обурюється генеральний директор «Бельгійського містечка» Філіп Схелфхаут.

Мешканці житлового комплексу ініціювали зібрання, на якому були присутні близько 200 осіб. Вони підписали звернення петицію до «Укрзалізниці» та вимагають пояснень. Забудовник обіцяє продовжувати боротьбу та виконати своє основне зобов’язання перед людьми – звести шумозахисний екран. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук