Закрийтеся в підвалі

Це нагадує липень-серпень-вересень 2005 року

БлогиВіктор Шлинчак , 4 лютого 2015 134
Віктор Шлинчак
Президент Українські Медійні Системи

Інші блоги автора

Коли я дивлюся на нинішні стосунки двох провладних політичних сил - БПП і Народного фронту, стає зовсім невесело. Взяти сьогоднішній день. Спочатку була словесна "пікіровка" між Сергій Лещенко та Павлом Пинзеником, яка виходить далеко за рамки интелігентної і аргументованої дискусії (це якщо казати стримано). Потім був пасаж від Anton Gerashchenko про необхіднисть моментального прийняття закону про імпічмент президенту - явно в піку оголошеної ініціативи від БПП проголосувати у четвер зняття депутатської недоторканності. Складається враження, що війну ми уже виграли - і у нас уже розпочалася нова президентська кампанія.

Зі сторони це нагадує липень-серпень-вересень 2005 року (для тих, хто забув, - початок протистояння команд Тимошенко і Ющенка). З недавньої історії також зрозуміло, чим закінчуються такі війни (а я-то думаю, чого так жваво попіднімали з-за кордону голови ще недавні господарі кабінетів на Банковій та Грушевського - мабуть, передчуваючи "війну демократів" планують заїхати на білих конях в Київ).

Якщо вже несила стримувати свої емоції чи приховуваті амбіції, закрийтеся в підвальному приміщенні Ради - і повиясняйте їх там, але не маєте права демонструвати усе це на людях, якщо ви ще коаліція! Бо можна так догратися, що не буде чого і ділити. Чи я не правий?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук