Представники чотирьох шахт ДП «Львіввугілля» оголосили голодування у приміщенні ЛОДА

Заборгованість перед ДП «Львіввугілля» – 317,79 млн грн

Лідери незалежних профспілок ДП «Львіввугілля» оголосили голодування

Голови незалежних профспілок шахт «Лісова» Мирослава Кафтан, «Межирічанська» Василь Лесняк, «Степова» Василь Семканич та «Червоноградська» Валерій Бабій вимагають виплатити шахтарям заборговані зарплати. У вівторок, 21 січня, лідери профспілок 4-ох шахт ДП «Львіввугілля» прибули до в. о. голови ЛОДА, аби обговорити проблему із заборгованістю зарплат. Проте, не отримавши відповідей на свої запитання, голови профспілок залишилися у кабінеті та оголосили, що розпочинають голодування.

Як повідомив у себе на сторінці голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, очільники незалежних профіспілок чотирьох шахт ДП «Львіввугілля» вимагають, щоби в. о. голови Львівської ОДА Василь Лозинський терміново доповів президенту про критичну заборгованість та кризу галузі.

«Ми приїхали на зустріч до в.о. голови ЛОДА, з проханням посприяти у виплаті заборгованості. Але наразі не почули відповідей на наші вимоги та про те, коли ми отримаємо гроші. Наразі ми не плануємо покидати приміщення, а нас ніхто не виганяє», – повідомила ZAXID.NET голова регіональної організації НПГУ м. Червоноград Мирослава Кафтан.

За її словами, наразі вони не знають, скільки триватиме їхня акція та чи довго вони залишатимуться у будівлі ЛОДА.

У коментарі ZAXID.NET голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець зазначив, що станом на 16 січня заборгованість перед ДП «Львіввугілля» – 317,79 млн грн. Це борг від жовтня 2019 року.

«Станом на 16 січня зарплатна заборгованість перед ДП «Львіввугілля» складає 317,79 млн грн (грудень, листопад, частково жовтень 2019 року)», – повідомив Михайло Волинець.

За його словами, у кінці грудня відбувся страйк гірників у Києві. Тоді шахтарям виплатили 30% заборгованих коштів. Зараз по Україні загальний борг перед шахтарями – 1 млрд 162 млн грн, із них перед ДП «Львіввугілля» – 317,79 млн грн. Відтак, якщо проблему не буде вирішено, у лютому шахтарі знову готові вийти на страйки.

P.S. Після трьох днів голодування у приміщенні Львівської ОДА представники кількох шахт ДП «Львіввугілля» призупинили акцію протесту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук