Житловий комплекс «Парус»: новий погляд на архітектуру, що став запорукою перемоги

Суспільствопромоція, 1 грудня 201615452
Житловий комплекс «Парус»: новий погляд на архітектуру, що став запорукою перемоги
EEA Real Estate Forum & Project Awards

Престижні міжнародні архітектурні конкурси дозволяють не лише відзначити досягнення девелоперів, а й служать індикатором сучасних трендів у будівництві. Тож саме на таких заходах особливої уваги удостоюються новаторські об’єкти. Серед них і житловий комплекс «Парус», який днями отримав відзнаку за інноваційну архітектуру на Премії у сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії (EEA Real Estate Forum & Project Awards).

Голосування і визначення переможців премії відбувалося під контролем методологічного партнера EY, однієї з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових груп. А за право стати кращими у 19-ти номінаціях змагалися учасники з Молдови, України, Грузії, Білорусі, Казахстану та Азербайджану.

«Найбільш жорстка конкуренція, як ми і передбачали, була в категорії житлових проектів, – розповіла Ольга Соловей, керуючий партнер URE Club. – Організатори премії, Український Клуб Нерухомості та Europaproperty.com прийняли рішення відзначити кращий проект зі Львова – житловий комплекс «Парус», який пройшов у шорт-ліст номінації «Житлова споруда року».

Така відзнака ще раз довела – прогресивна архітектура, втілена в об’єктах компанії «Парус», справді потрібна на українському ринку нерухомості. У Цьому переконаний і директор ЖБК «Парус», Олег Манзій: «Ми любимо красу! І вважаємо, що архітектура має бути знаковою. Бажання створити щось унікальне, яскраве має об’єднати і забудовників, і тих, хто зараз розробляє стратегію розвитку міста. Ми готові будувати об’єкти, які стануть втіленням сміливих ідей, які залишать свій слід в архітектурній історії міста і які, разом з тим, пропонуватимуть мешканцям максимум інновацій, що зроблять їхнє життя комфортнішим».

У будівництві житлових комплексів «Парус Park» і «Парус Life» теж суворо дотримувались цього принципу. Зовнішня експресія досягається завдяки новим будівельним матеріалам, а внутрішній комфорт створюється з допомогою сучасних технологій – від автоматизованих систем контролю доступу до комп’ютеризованих секційних котелень, якими можна керувати онлайн. Ще більше інновацій і креативних архітектурних ідей представники компанії обіцяють у новому проекті – грандіозному «Парус City», який зараз знаходиться на стадії проектування та затвердження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук