Жодних політичних поступок до припинення агресії, звільнення заручників і повернення територій

Для «Народного фронту» залишаються принциповими вимоги про першочергове припинення військових дій на Донбасі, звільнення усіх заручників, відновлення територіальної цілісності України, і лише потім – політичні врегулювання.

Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

«Спочатку агресор повинен вивести війська, Україна відновлює контроль за кордоном і лише потім може йтися про пакет політичних питань. Це була і є принципова вимога «Народного фронту», – наголосив він, додавши, що схожу позицію висловив президент України.

«Задля досягнення цієї мети необхідне: перше – подальше зміцнення обороноздатності. Друге – вимагати повернення Женевського формату, який був ініціативою прем’єра Яценюка, і додати до нього Великобританію. Третє – постійне нагадування нашим партнерам про Будапештський меморандум, і четверте – наполягати на не лише продовження, а й розширенні санкцій», – підкреслив керівник фракції, повідомивши, що «Народний фронт» ініціює законопроект про розширення санкцій проти країни-агресора.

Він також наголосив, що питання Криму повинно вирішуватись одночасно з Донбасом.

«Кримський півострів є так само окупованим, як і території так званих «ДНР»/«ЛНР». Окуповані землі повинні повернутися до України не формально з перефарбованими озброєними терористами в органах влади, а внаслідок поразки Кремля у цій загарбницькій війні. Крим і Донбас повернуться до України разом», – сказав Максим Бурбак.

Він також підкреслив, що одночасно парламент повинен пам’ятати про підвищення обороноздатності країни і закликав депутатів підтримати законопроект про спецконфіскацію грошей, вкрадених Януковичем.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук