Зміни до Конституції повинні зробити суд по-справжньому незалежним, – Порошенко

СуспільствоАндрій Стець, 19 грудня 20153613

Президент Петро Порошенко переконаний, що основним завданням проведення реформи правосуддя та внесення змін до Конституції України є забезпечення верховенства права та затвердження дійсно незалежного суду. Про це він заявив під час зустрічі з головами конституційних судів Грузії, Литви, Латвії та Молдови, які прибули в Україну для участі в міжнародній конференції, інформує прес-служба президента.

Голова держави наголосив, що Україна зараз перебуває у процесі впровадження значних конституційних змін у частині децентралізації і в частині правосуддя.

«Ключова позиція - зробити суд і судову гілку влади в цілому по-справжньому незалежною», - наголосив Порошенко.

Не оминув Петро Порошенко і проблеми децентралізації. За його словами, це «кардинальна зміна системи побудови державної та місцевої влади, яка базується виключно на європейській моделі».

Президент також акцентував увагу на тому, що завдяки децентралізації регіони отримають більше можливостей для забезпечення потреб і впровадження нових проектів.

Петро Порошенко Президент наголосив, що Україна зацікавлена в розвитку довготривалого, стратегічного співробітництва, у тому числі й у сфері конституційного права, з країнами, представники яких були присутні на зустрічі.

В свою чергу, учасники зустрічі своєю чергою запевнили в готовності допомагати, надавати експертні консультації, ділитися досвідом у тих сферах, де реформи в їхніх країнах були успішно реалізовані.

Вони також зазначили, що уважно стежать за ситуацією в Україні, зокрема на Донбасі та в Криму.

Нагадаємо, 25 листопада президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук