Звернення до спортсменів

Влад Якушев, 1 грудня 201316406

Звертаємось до всіх спортсменів, всіх, хто займається єдиноборствами, та силовими видами спорту. Під час революції на вас є величезний попит, але важливо, щоб ви були там, де це найбільше потрібно!

Звертаємось до вас не як журналісти, а як люди які більше 20 років свого життя присвятили спорту. Спортсмени завжди були далекі від політики. До останнього часу політичні баталії були не для нас. Ми звикли з’ясовувати хто сильніший не на мітингах, чи в сесійних залах, а на помостах, борцівських килимах, рингах та татамі. Однак настав час, коли ми не можемо просто залишатись у своїх спортивних залах, і маємо вийти на вулиці. В суботу озброєний, закутий у обладунки беркут, напав на беззахисних людей на Майдані Незалежності. Нелюди били жінок та підлітків, топтали ногами наших співвітчизників. Це не можна було залишити без покарання, тому тисячі людей вийшли на площі всіх міст України.

В цей час на наші вміння, та нашу силу є великий попит. Зараз ми потрібні всім. Потрібні регіоналам та Януковичу, які за гроші наймають спортсменів для нападів на журналістів та активістів громадських протестів. Потрібні екстремістським організаціям, які намагаються за допомогою фізично підготовлених людей спровокувати учасників мирного протесту до агресивних дій, як це було сьогодні у Києві, коло Київради та на Банковій.

Прошу вас, не продавайтесь негідникам ні за які гроші, не піддавайтесь на заклики застосувати силу проти міліції, допоки вона не чинить беззаконня. Не давайте спекулювати на вашому благородстві. Вам скажуть: «Кров, за кров! Давайте помстимося за скривджених на майдані». Нам теж цього хочеться, але розпочавши зараз якісь насильницькі дії, ми можемо спровокувати введення в країні надзвичайного стану. Тоді в міста будуть введені війська і мітинги можуть потопити у крові.

Для нас є робота, яка принесе лише користь суспільству. Необхідні підготовлені люди, для захисту українських та іноземних журналістів, які висвітлюють події в Україні. Потрібні люди, які можуть вгамувати провокаторів, охорона колон, які їдуть на Київ.

Більше не можна бути байдужими, але потрібно використовувати свої вміння з розумом.

Саме тому я пропоную всім, хто має спортивну підготовку, всім, хто ще не долучився до революційних подій, з понеділка, 2 грудня (кожного понеділка, середи та п’ятниці) о 18:30 зібратись коло львівської СШ №3. Я впевнений, для всіх, хто прийде, знайдеться місце у революційних лавах, там, де це буде найбільш необхідно.

Закликаю також тренерів, та президентів спортивних клубів, звернутись до своїх спортсменів з пропозицією сформувати на базі спортивних секцій загони, які будуть спроможні захистити мирних демонстрантів.

Якщо ж негідники знову захочуть помахати кулаками, то нехай зустрінуть достойних супротивників.

Зголошуватись прошу тільки повнолітніх спортсменів!!!

Для того, щоб бути корисним, не обов’язково бути членами якоїсь партії. Не обов’язково входити до громадських організацій, та молодіжних формувань. Ми просто вийдемо з наших залів, зробимо те, що потрібно і потім з чистою совістю повернемося до своїх спортивних снарядів.

З надією на розуміння, КМС з пауерліфтінгу (1995 р), тренер безкоштовної секції самозахисту (2002 по 2013) Влад Якушев. Тел. 067 785 41 90

Тренер безкоштовної секції самозахисту Олег Беспалов.

  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук