304 учасники АТО та 17 сімей загиблих солдатів очікують на квартири у Львові

Станом на початок лютого 2015 року на квартирному обліку у Львівській міській раді перебувають 304 учасники АТО та 17 сімей загиблих учасників бойових дій на сході України, повідомила під час прес-конференції, 3 лютого, начальник відділу зарахування на облік, обліку та закріплення житла ЛМР Галина Мазур.

 «Тільки за два тижні січня цього року до відділу зарахування на облік звернулись 90 військових. Потік такий великий, що ми приймаємо заяви не у визначені години та дні, а практично без перерви, щодня з 09:00 до 18:00», - розповіла чиновник.

Зі слів Галини Мазур, жоден із заявників, окрім сімей загиблих, не представив у міськраді посвідчення учасника АТО (окрім сімей загиблих військових). Тому на підтвердження того, що той чи інший солдат у певний період перебував у зоні ведення бойових дій на сході країни чиновники беруть довідки з військоматів та військових частин.

Також чиновник розповіла, що у процесі прийому документів до учасників АТО та сімей загиблих військових часто не застосовують наявні норми житлового законодавства.

«Загальні підстави, які передбачені житловим законодавством дуже часто не застосовуються до цих сімей, бо ми розуміємо настільки застарілі всі ці норми, які не переглядались 25 років: тобто місто, громадська комісія зокрема, йде на зустріч всім, розглядає і ставить на чергу навіть ті сім’ї учасників АТО, які забезпечені житлом», - пояснила Галина Мазур.

Як повідомляв ZAXID.NET, депутати Львівської міської ради виділили ділянку під забудову житла для учасників АТО  та їхніх сімей на вул. Під Голоском у Львові. Площа ділянки становить 0, 64 га.

До будівництва багатоквартиного будинку у Львові планують приступити за півроку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук