7-місячна Мирослава, у якої дзеркально розташовані органи, потребує термінової пересадки печінки

Батьки просять допомогти зібрати €20 тис.

СуспільствоМарта Когут, 31 серпня 2017, 15:36 817 1

7-місячна Мирослава Гордійчук має цироз печінки. Тож батьки просять про допомогу. Адже у них залишилось усього 4 дні, щоб зібрати 20 тис. євро та врятувати доньку. Якщо не встигнуть, дитина на пересадку печінки не поїде.

Коли Миросі було лише три тижні, у неї стався крововилив у мозок. Тоді у районній лікарні підозрювали менінгіт. Однак, коли дівчинка за декілька днів пожовтіла, батьки зрозуміли, що діагноз не правильний, тоді й вирішили їхати у столицю.

Олена Гордійчук, мама Мирослави, згадує: «Підозра була на біліарну атрезію. Зробили операцію по Касаї, операція не допомогла».

Якщо говорити не медичними термінами, у Миросі – цироз печінки. Все своє недовге життя вона провела у лікарні. У свої сім місяців вона ще не сидить, а важить лише 5 кг.

«Їжа погано засвоюється, вона вагу не набирає, тому ми подали документи до Бельгії, щоби нас взяли, бо там багато практики з такими маловаговиками», – розповіла мама Олена Гордійчук.

Сьогодні Мирося неспокійна. Цієї ночі вона пережила новий внутрішній крововилив. В Україні дівчинці допомогти не можуть. Адже, окрім критично малої ваги, у дівчинки ще й дзеркальне розташування органів. Такі фактори надзвичайно ускладнюють ситуацію.

«Будова судин є дуже індивідуальною. І розташування органів індивідуальне. Плюс дитина пережила кілька кровотеч. Вона дуже важко стабілізується після кожної кровотечі. Консервативні засоби ми практично вичерпали. Тому чим швидше дитина поступить на трансплантацію, тим більше шансів зберегти її життя», – пояснила Галина Курило, завідувачка хірургічним відділенням №2.

Однак лікарі кажуть, хоча у Миросі і рідкісна недуга, є діти, які пережили таке ж випробування і після трансплантації живуть повноцінним життям.

Мама зізнається: їм допомагають усім світом.

«Учора поступила, я не знаю від кого, велика сума – 100 тис. грн. З Москви теж 250 тисяч рублів. Ну, багато хороших людей помагають. У нас в Україні взагалі хороші люди», – розповіла мама Олена Гордійчук.

Ще 14 тис. євро передали батьки дівчинки, яка мала таку ж хворобу, та своєї операції не дочекалась. Однак до потрібної суми ще бракує 20 тис. євро. А часу залишилося лише 4 дні.

Реквізити банку:

Приватбанк 5168 7573 2195 4598

Гордійчук Альона – мама дівчинки

Контактний телефон: +38 095 216 56 97 Альона

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук