Активісти вимагають відставки начальника лісового господарства Львівщини за допомогу Антимайдану

Активісти вимагають відставки начальника лісового господарства Львівщини за допомогу Антимайдану

Сьогодні, 3 червня, о 10:00 представники громадських організацій Львова розпочали пікет під стінами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства з вимогою відставки начальника відомства Андрія Тирчика.  Активісти звинувачують чиновника, ніби то він, користуючись службовим становищем,  допомагав київському Антимайдану у грудні 2013-січні 2014рр.

Про це ZAXID.NET розповів активіст ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

«Ми маємо свідчення лісників Львівщини, яких Тирчик особисто змушував здавати гроші для організації відправки автобусів на Антимайдан, а також примушував підлеглих туди їхати», – розповів активіст ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Він також додав, що станом на 11:30 пікет з-під стін управління перемістився до кабінету начальника. Там  активісти перебуватимуть аж поки Андрій Тирчик добровільно не напише заяву на звільнення за власним бажанням.

«Ми перебуваємо у кабінеті начальника, чекаємо коли до нас під’їдуть лісники, які й засвідчать, що Тирчик змушував їх здавати гроші на Антимайдан», – розповів Спринський.

У пікеті під стінами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства беруть участь представники таких громадських організацій Львова: «Рабів до раю не пускають», «Громадський актив Львова», « Автономний опір», «Варта 700», «Варта 1», «Самооборона Львова», «Афганська сотня», «Дорожній контроль», « Екологічний опір».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук