Американські аналогії

Якби Білий дім посварився з ФБР

БлогиВіталій Гайдукевич , 15 червня 2015 141
Віталій Гайдукевич
Телеведучий, блогер

Інші блоги автора

Уявіть картину ... Директор ФБР Джеймс Комі вчув якусь опалу з боку Барака Обами. Під час останніх поїздок Обами, де по темі заходу повинен був бути присутнім глава бюро, замість нього був заступник. Замість з'ясувати ситуацію або подати у відставку відчувши недовіру з боку глави держави, Комі хапається за одну з резонансних справ і звинувачує відомство Лоретти Лінч (генеральний прокурор США) у всіх тяжких ...

"Всі тяжкі" це якісь косяки (на думку Джеймса Коні) одного із заступників попереднього генерального прокурора. Більше того, Комі в той же вечір йде на SKYNews де в прямому ефірі викладає назовні інформацію, яка не повинна бути публічною. Директор ФБР продовжує загрожувати офісу Лоретти Лінч та договорився до того, що він прийде в її офіс з FBI HRT! Увага питання: як швидко Джеймс Комі вилетить пробкою зі свого крісла? Яка буде реакція Обами на таку поведінку директора ФБР? Як суспільство оцінить істерику, яку підняв керівник спецслужби в передчутті своєї відставки?

Так, може хто боле в темі, як часто глава ФБР вступав у жорсткі ПУБЛІЧНІ контри з главою АНБ, ЦРУ, Міністерством юстиції (котре офіс генерального прокурора США)?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук