Будувати соціально відповідальний бізнес закликає девелоперів «Сігма Естейт»

Суспільствопромоція, 25 липня 201616201
Будувати соціально відповідальний бізнес закликає девелоперів «Сігма Естейт»
Житловий комплекс «Бамбелбі» буде першим прикладом такого соціально відповідального будівництва у Львові

Скандальні будівництва, на жаль, стали закономірністю для Львова. Часто-густо забудовники ігнорують правила, будуючи без відповідних документів і дозволів. Або, якщо й отримують необхідну документацію, то зводять будинки, ігноруючи потреби громади, не дбаючи про розвиток інфраструктури чи хоча би про те, щоб їх будівля мала прийнятний естетичний вигляд. Як наслідок, маємо численні приклади споруд-коробок, що ніби повертають нас у безлике, сіре минуле, з якого країна вийшла не так давно.

Перш ніж будувати, треба спитати людей, що вони хочуть

Це виглядає, як мінімум, дивно на фоні декларацій про рух у європейське майбутнє адже за гучними гаслами ховається дуже мало реальних дій. Та є ентузіасти, які вірять, що своїми вчинками можуть запустити процес змін на краще на будівельному ринку міста. Серед них девелоперська компанія «Сігма Естейт», яка сміливо заявляє, що готова створювати не просто житлові комплекси, а ідеальні маєтки. Новий проект компанії житловий комплекс «Бамбелбі» по вул. Панча має стати першим прикладом такого соціально відповідального будівництва.

Його суть в орієнтованості на потреби не тільки майбутніх мешканців будинку, а й цілого мікрорайону, тай взагалі громади міста. І з’ясовуються ці інтереси не постфактум, після того, як містобудівна документація вже розроблена і погоджена з містом, а ще перед початком проектування. Представники  «Сігма Естейт» передусім зустрічаються з представниками громадських організацій, людей, що живуть у сусідніх будинках, та з’ясовують їх очікування, застереження, побажання щодо майбутньої забудови. Відповідно до них і складають план, який на етапі створення та погодження документації активно обговорюється з працівниками відповідних відомств у мерії.

«Ми хочемо стати прикладом для девелеперського бізнесу, показати, що можна бути соціально відповідальним. Досить лише продавати квартири, давайте будувати місто разом, місто, у якому нам би самим хотілося жити, сказав Роман Процак.  Пора вже формувати нову бізнес-культуру і думати про майбутнє. І ми розуміємо, що для цього потрібні спільні зусилля тому закликаємо і девелоперів, і представників влади, і небайдужих львів’ян долучатися до процесу, не стояти осторонь. Ми відкриті до пропозицій і обговорень, до конструктивної критики, до співпраці. Ми готові об’єднуватися для того, щоб Львів ставав комфортнішим і кращим».

У будинку буде амбулаторія, поруч спортивна арена і дитячий майданчик

Зізнаються процес складний. Але легких шляхів тут не шукають  адже «Сігма Естейт» має амбітний план зі створення житлового комплексу, у якому дійсно будуть враховані реальні потреби людей. По перше, компанія «Сігма Естейт» прагне вирішити проблему амбулаторії, яка ділить приміщення із дитячим садочком у сусідньому будинку. Таке порушення всіх норм просто вражає – тож у житловому комплексі «Бамбелбі» планують виділити необхідну кількість квадратних метрів для того, щоб у районі функціонувала повноцінна сімейна амбулаторія. Зведення цього важливого соціального об’єкта забудовник повністю бере на себе, а потім, коли об’єкт буде зданий і введений в експлуатацію, амбулаторію безкоштовно передадуть на баланс міста.

На першому поверсі ЖК «Бамбелбі» розташовуватиметься амбулаторія

Наступний крок у проектуванні соціально-орієнтованого житла створення прогресивного майданчика для спортивних занять. На території житлового комплексу «Бамбелбі» буде не просто майданчик з кількома турніками: тут планують збудувати цілий тренажерний зал, у якому всі охочі зможуть тренуватися безкоштовно. Також заплановано будівництво багатофункціональної спортивної арени для ігрових видів спорту. Цей об’єкт буде доступним не лише для мешканців нового житлового комплексу, але людей з цілого мікрорайону.

Сучасне обладнання, відеонагляд та окремий майданчик для воркауту будуть створені за кошти забудовника. Так само, як і великий дитячий майданчик, спроектований згідно всіх вимог безпеки за одним із кращих проектів. Більше того, у «Сігма Естейт» хочуть піти ще далі, за рамки житлового комплексу  компанія вже веде переговори з іншими девелоперами про об’єднання зусиль для впорядкування Парку 700-річчя.

Якщо забудовник зводить житло, то він повинен подбати про територію навколо нього

Така готовність інвестувати у розвиток міста вимагає не тільки значних коштів, а й чимало зусиль. Дуже часто у законодавстві просто нема пунктів для передачі збудованих за кошти девелопера об’єктів на баланс міста. Буває й так, що представників міських структур цікавить виключно юридичний бік справи і вони обмежуються видачею документів, не цікавлячись тим, яку соціальну складову матиме майбутній проект.

У дворі ЖК «Бамбелбі» передбачені багатофункціональна спортивна арена, дитячий майданчик, а також спортивні тренажери

В «Сігма Естейт» готові до труднощів, з якими часто стикаються першопрохідці. Адже представників компанії надихає віра в те, що рано чи пізно результати такої соціальної ініціативи зможуть запусти корисні для суспільства процеси, завдяки яким життя у нашому місті стане більш комфортним і справді європейським. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук