Частина суддів Солом’янського суду Києва через пожежу працюватиме в Шевченківському суді

Частина суддів Солом’янського районного суду Києва, який постраждав від пожежі, тимчасово продовжать роботу в будівлі Шевченківського райсуду, повідомила прес-служба Державної судової адміністрації.

Пожежа 13 червня пошкодила приміщення кримінальної канцелярії, повністю вигорів коридор, як наслідок, перший поверх було залито водою під час гасіння пожежі, а перекриття третього поверху прогоріло від високих температур, що створює реальну загрозу обвалу стелі в епіцентрі горіння, та сусідній з канцелярією кабінет судді. Всі інші кабінети суддів від вогню не постраждали, але працювати в них не можливо через сильну закопченість і підтопленість.

Відтак було прийнято рішення, що судді, які розглядають кримінальні справи, та серверне обладнання, що забезпечувало роботу суду, будуть працювати в приміщенні Солом’янського суду, за адресою: вулиця Полковника Шутова, 1.

Водночас судді, які розглядають цивільні та кримінальні справи переїдуть у приміщення Шевченківського районного суду за адресою: вулиця Смирнова-Ласточкіна, 10-Б, йдеться у повідомленні, яке цитує «Українська правда».

Голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк пояснив, що зараз над обрахунками збитків, завданих пожежею, працюють спеціалісти ДСА України та відповідні експерти.

Раніше у Солом’янському суді пояснили, що в результаті пожежі постраждали матеріали з кримінальної канцелярії, де зберігаються вже розглянуті кримінальні провадження.

«Найбільше пошкоджені матеріали кримінальних проваджень, які були розглянуті у попередні роки роботи суду, які зберігалися у кримінальній канцелярії. Всі інші справи, в принципі, не постраждали», — сказав прес-секретар суду Микола Мар’єв.

За його словами, матеріали, які були надіслані НАБУ, «не постраждали».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук