Ольга Сивак очолить Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest

Вона звільнилась із посади начальниці управління зовнішньоекономічних відносин та проектів ЛМР

СуспільствоЮлія Лавришин, 21 березня 20187600
Ольга Сивак

Ольга Сивак звільнилась із посади начальниці управління зовнішньоекономічних відносин та проектів Львівської міської ради. Тепер вона очолить Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Про це під час наради у міськраді повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми кілька останніх років працювали з Ольгою Сивак. Вона очолювала управління інвестицій та проектів ЛМР. Під час тієї співпраці вона активно працювала з Українським офісом залучення інвестицій. Її працездатність, бажання бути корисною було позитивно сприйнято на рівні Кабінету міністрів. Їй запропонували очолити офіс реформ у Західній Україні. Це вигідна позиція для Львова», – процитувала міського голову Львова Андрія Садового прес-служба ЛМР.

Виконувачем обов'язків начальника управління зовнішньоекономічних відносин та проектів ЛМР призначили Романа Старецького.

Нагадаємо, Ольга Сивак очолила тоді ще управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР у квітні 2015 року.

Для довідки:

Ольга Сивак народилася у 1974 році. У 1999 році була фінансовою директоркою ЗАТ «Франко Крок». З 1999 по 2000 рік керувала відділом управлінського обліку компанії Japan Tobacco International (ex-RJR Tobacco). У 2000 році стала фінансовою директоркою в Українській системі дистанційного навчання. З 2006 по 2015 рік була інвестиційною радницею ТОВ «Цитадель Капітал». У 2015 році управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, яке після зміни структури стало управлінням зовнішньоекономічних відносин та проектів ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук