Директор «Львівавтодору» Олег Береза став депутатом Львівської міськради

Олег Береза склав присягу депутата

Депутатом Львівської міської став директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. Він замінив у складі фракції «Самопоміч» Назара Бичишина, який під час минулої сесії склав депутатські повноваження.

Під час засідання сесії 9 лютого Олег Береза зачитав присягу депутата.

Додамо, що директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза набрав на місцевих виборах 2015 року найбільший відсоток голосів виборців серед тих висуванців «Самопомочі», хто не пройшов до міськради.

«Я працюватиму над питаннями інфраструктури. Зараз важливо будувати та реконструювати міські дороги за новим підходом, аби враховувати інтереси усіх учасників дорожнього руху та передбачити питання безпеки вже в проектах. Також ми ведемо переговори з Європейський інвестиційним банком про те, щоб реалізувати великі проекти щодо реконструкції і будівництва нових трамвайних ліній», – розповів Олег Береза.

Нагадаємо, 26 грудня тепер уже екс-голова депутатської комісії фінансів і планування бюджету Львівської міськради, член фракції «Самопоміч» Назар Бичишин склав депутатські повноваження. Він пояснив це тим, що не може суміщати підприємницьку та депутатську діяльність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук