Діти політиків-"регіоналів" прийшли до влади на Донеччині і Харківщині

29 листопада 20101600

Кумівство, яке критикували під час президентства Віктора Ющенка, нині набуло ще більшого розмаху. Принаймні у Харкові та Донецьку. Депутатами тутешніх місцевих рад стали приблизно 50 дітей членів Партії регіонів.

Як розповів в інтерв'ю DW політолог Валерій Дудко, у харківські обласну та міську ради пройшли 15 дітей батьків-"регіоналів". Справжня "золота молодь", не старше 30 років. Дехто навіть не встиг отримати вищу освіту.

Дудко наводить приклад: 25-річний син загиблого ще перед виборами директора метрополітену, активіста Партії регіонів, обрався депутатом міськради та обійняв посаду заступника начальника метрополітену.

Політолог вважає, що професійна освіта в такий спосіб знецінюється, а водночас обдаровані молоді політики, якщо вони не є членами Партії регіонів, втрачають можливість прийти до влади.

"Це розстановка своїх людей, новий етап формування схем споріднення задля успішного вирішення усіх питань. Створюється не вертикаль влади, а схема корупції",- каже Дудко.

Інший політолог Володимир Нікітін не бачить нічого поганого у "відкритій для суспільства спадкоємності". "Україні,- зауважує він,- потрібно створювати нову еліту".

Нікітін наводить приклади з попередніх років, коли відомі харківські депутати-бізнесмени допомагали обратися у ради своїм дітям. Але є і інші випадки, додає Нікітін: "Коли таємно ці діти займають дуже вигідні посади. Вони там працюють, а суспільство про це нічого не знає. Такі випадки є. Таку тенденцію вважаю ганебною",- говорить Нікітін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук