Для освітян сьогодні був святковий робочий день

Святковий робочий день

Головні новини за 04 жовтняНовини Львова, 4 жовтня 2013, 21:32 647 0

Львівські освітяни привітання із Днем вчителя приймають ще напередодні. Та навіть квіти і святкові побажання не стали на заваді щоденній самовідданій праці.

Уроки у львівських школах відбувались сьогодні за звичним розкладом. Хіба що у деяких закладах їх намагались частково скоротити.

Своїх учнів Богдана Степанівна уже двадцять шість років готує до дорослого життя - аби в майбутньому вміли аналізувати уже не задачі, а щоденні ситуації.

А це учениця Богдани Семчишин, яка щойно вступила на мехмат франкового університету. Максимальну кількість балів на ЗНО Таня, крім математики, набрала ще й з української та англійської. Шкільних вчителів згадує лише із вдячністю.

Англійську дівчата вивчають на базі програми американських університетів. Їх. як і понад 200 інших львівських школярів, залучило міське управління освіти. Артем - один із натхненників проекту. зараз налагоджує співпрацю із Гарвардським університетом.

Але самої лише школи чи навіть управління освіти замало, аби дитина захотіла стати успішною. Ірина Артем'як переконана: тандем вчителя і батьків нерозривний.
Цьогоріч, за всеукраїнськими рейтингами, львівські освітяни посіли друге місце після Києва.

Математика захоплює як музика - каже Богдана Семчишин. На сцені - кожен крок і нота прораховані теж із математичною точністю.

У Львові вже стало традицією - із міського бюджету преміювати вчителів до їхнього свята. Цьогорічні доплати - близько 80-ти відсотків від окладів .

Квіти та найтепліші побажання своїм вчителям не забувайте дарувати у першу неділю жовтня.
   

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук