До львівського ОХМАТДИТу почали курсувати маршрутки

Якщо маршрут буде рентабельним, його зроблять постійним

СуспільствоОрися Шиян, 13 липня 201610130

У Львові курсує громадський транспорт за пробним експериментальним маршрутом з вул. Під Дубом на Високий Замок із заїздом до лікарні ОХМАТДИТ. Сполучення важливе для пацієнтів і персоналу дитячої лікарні, оскільки раніше, щоб потрапити туди, треба було замовляти таксі або приватний транспорт.

Маршрут автобуса пролягає через вулиці: Під Дубом – пр. Чорновола – Підвальна – Лисенка – Гуцульська – Кривоноса – Лікарня ОХМАТДИТ – Високий Замок, нагадує прес-служба міської ради.

Розклад експериментального маршруту "Високий Замок - ТЦ "Форум"

«Відбувалися спільні зібрання громадян, які мешкають біля Високого замку, та працівників лікарні щодо проїзду маршруток до вулиці Кривоноса. Звісно, враховуючи пацієнтів, які звертаються в лікарню, потребуємо сполучення з приміським вокзалом та АС №2. Проте цей маршрут – це вже частина реального добирання від цих пунктів. Віримо, що маршрут набуде популярності та буде тривало функціонувати, а в подальшому – транспортні напрямки розширяться», ― зазначила головний лікар ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця.

Ще один пробний маршрут курсуватиме між вул. Золотою та стадіоном СКА. Маршрути працюватимуть​ в експериментальному режимі протягом місяця. За цей час перевізник та фахівці управління транспорту мають дослідити пасажиропотік, а після цього визначити, чи запроваджувати маршрути на постійній основі. Якщо маршрути продовжать роботу, їх затвердять рішенням виконавчого комітету ЛМР та присвоять їм постійні номери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук