До Львова для обміну досвідом приїдуть провідні ендокринологи Польщі та США
Міжнародна конференція за їх участю відбудеться 10-11 травня
До теми
Львів дедалі частіше стає місцем зустрічі провідних лікарів різних спеціальностей не лише з України, а й Європи, світу. Наприкінці березня дитячі хірурги з 26 країн світу обмінювалися досвідом лікування різних захворювань у дітей, а вже у травні до міста Лева на міжнародну конференцію приїдуть провідні хірурги-ендокринологи. У ній візьмуть участь провідні спеціалісти з України, Польщі, США.
Конференція, як повідомив ZAXID.NET голова оргкомітету, завідувач кафедри № 1 Львівського національного медуніверситету ім. Д. Галицького, професор Олексій Лукавецький, відбудеться 10-11 травня. На ній хірурги-ендокринологи з різних міст України, Польщі, США обміняються досвідом хірургічного лікування пацієнтів із патологією щитоподібної і прищитоподібних залоз. Медицина не стоїть на місці, з’являються нові, ефективні, малотравматичні методи лікування і таким досвідом варто обмінюватися.
Серед фахівців, які приїдуть з Польщі, буде і відомий дитячий хірург, професор Познанського медуніверситету ім.К.Марцинковського Єжи Гарасимчук, який є експертом з даної проблематики на теренах східної Європи. Він вже не вперше приїжджає до Львова і спільно з львівськими дитячими хірургами оперував дітей, що мали проблеми на щитоподібній залозі. Під час операції професор використовує ультразвуковий скальпель та нейромоніторинг, що дозволяє під час оперативного втручання не ушкодити судини, нерви. Можливо, при сприянні Єжи Гарасимчука, нейромоніторинг незабаром з’явиться і у Львові.
У світі операції на щитоподібній та прищитоподібних залозах уже давно проводять за допомогою робота-хірурга DaVinci. Професор з Чикаго (США) Б’янко Франческо розповість хірургам-ендокринологам про переваги використання під час операцій роботизованої техніки. Перший робот-хірург DaVinci вже є і в Україні – у Вінниці.
Організатори міжнародної конференції запрошують взяти участь в конференції і терапевтів, кардіологів, ендокринологів, адже хворі, які мають проблеми з щитоподібною залозою, часто є і їхніми пацієнтами.