До Львова з’їжджаються провідні дитячі хірурги Європи

Уперше в Україні вони ділитимуться досвідом лікування найсучаснішими методами вроджених і набутих хвороб у дітей

До Львова з’їжджаються провідні дитячі хірурги Європи
фото умовне
Упродовж 22-23 березня у Львові всесвітньо відомі хірурги ділитимуться досвідом з українськими колегами

У п’ятницю, 22 березня, у Львові розпочнеться навчальний курс для дитячих хірургів та урологів, який проходитиме під егідою Європейської асоціації дитячих хірургів (EUPSA). До Львова приїдуть всесвітньо відомі дитячі хірурги Європи, які впродовж двох днів, 22-23 березня, ділитимуться передовим досвідом з українськими колегами. Тематика зустрічі – мініінвазивна та неонатальна хірургія.

Зустріч дитячих хірургів та урологів проходитиме в Львівському національному медуніверситеті ім. Д. Галицього.

Як повідомив ZAXID.NET завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медуніверситету, доцент Андрій Кузик, Європейська асоціація дитячих хірургів (EUPSA) – єдина професійна спілка дитячих хірургів у Європі, яка щороку проводить такий освітній курс для дитячих хірургів країн Центральної та Східної Європи. Торік таку зустріч проводили в Афінах (Греція).

Цього року це буде вже 12 зустріч і в Україні EUPSA, за словами Андрія Кузика, проводить її вперше. Місцем зустрічі обрала Львів. За попередніми даними, участь у навчальному курсі візьме 250-280 дитячих хірургів, урологів з України та країн Центрально-Східної Європи, Азії, Африки. Тематика курсу: «Мініінвазивна та неонатальна хірургія».

Керівники провідних клінік дитячої хірургії Європи, такі всесвітньо відомі дитячі хірурги, як Мікко Пакарінен (Хельсінки), Хуан Карлос де Агустін (Мадрид), Франческо Моріні (Рим), Мартін Ляхер (Ляйпциг), Стюарт Гозі (Мюнхен), Томас Вестер (Стокгольм), Даріуш Патковскі (Вроцлав) поділяться з українськими колегами найновішими підходами у хірургічному лікуванні новонароджених, зокрема, розкажуть про мініінвазивні методи корекції вроджених і набутих захворювань у дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук