До Львова приїхали родичі полонених військових зі всієї України

Головні новини Львова 21.12Христина Шевченко, 21 грудня 2016, 13:05 1309 0

21 грудня у Львові відбулась соціальна акція «Назвемо поіменно усіх, хто у неволі». Родичі українців, які зараз перебувають у полоні, зібрались біля пам'ятника Шевченкові у центрі міста. Приїхали, щоб перед новорічними святами передати привіт своїм рідним і те, що вони їх не забувають.

«Мій син в Макіївській колонії, був на завданні з двома товаришами і попав в полон 12 листопада 2015 року. Служив в 56-ій ОМБР і потрапив у полон в Донецькій області. Останній раз він виходив на зв’язок 18 червня. Я хочу, щоб наші хлопці знали: ми їх підтримуємо, ми їх чекаємо...», ― розповідає пані Зеновія, матір полоненого Василя Гульби.

Переговори, кажуть родичі, ведуть, однак наразі вони не дають результатів.

На акцію приїхали родини полонених із Тернопільщини, Вінниччини, Сумщини, Харківщини, Хмельниччини.

Також на акцію прийшли і самі колишні полонені. Станіслав Паплінський перебував у донецькому СБУ з 21 січня 2015 року по 6 серпня 2015 року, він був в системі оборони Донецького аеропорту.

«Мене в полон забрали пораненого і більше хотілось, щоб якось розстріляли там, ніж знати, що буде попереду. А вже коли за кілька діб відійшов, то вже зрозумів, куди потрапили, дуже хотілось додому і переслідувала постійна невідомість ― що буде завтра?», — розповів Станіслав Паплінський.

За офіційними даними наразі у полоні перебуває 109 українських військових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук