Два свідки на російському суді проти Савченко дали однакові свідчення

Суд у справі Савченко продовжиться у середу

Свідки Дмитрієва і Бурика, яких у вівторок, 29 вересня, на суді над Надією Савченко допитали як потерпілих, дали практично ідентичні свідчення.

На це звернув увагу судді адвокат Савченко Ілля Новіков, передає «Українська правда».

Він уточнив у Бурики, чи слідчий записав її свідчення дослівно і вона це підтвердила.

«Ми бачимо, що значна частина розповіді дослівно збігається з протоколом розповіді Дмитрієвої. Це свідчить про те, що слідчий вдався до такого недобросовісного прийому як копіювання», – сказав він.

Сама Савченко додала, що слідчий під час її допиту також пропонував їй відповіді і записував своїми словами. У зв’язку з цим адвокат попросив відхилити свідчення Бурики, проте суд відмовився.

Також суд не визнав суттєвим той факт, що і Бурика, і Савченко є громадянками України і російський суд за законом не має права розглядати цей епізод. Як відомо, захист вказував на це і у випадку з допитом Дмитрієвої, але і тоді суд відмовив.

Бурика, розповідаючи про обстріл її селища 17 червня 2014 року, заявила, що стріляла українська армія «або ці сволоти «Айдар» зі Щастя або Веселої Гори». На питання адвокатів, чому вона впевнена в цьому і чому обстріл не міг вестися з Луганська, вона заявила, що в Луганську ніякої зброї не було, оскільки вона її там не бачила.

Також вона заявила, що добре розбирається в тому, що відбувається, оскільки дивиться російське телебачення. У відповідь Савченко розсміялася.

Після допиту Бурики засідання закрили і перенесли на середу, 30 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук