Два варіанти

Або зберігати спокій, або виконувати план Плотніцкого

БлогиСергій Таран , 9 жовтня 2015 269
Сергій Таран
політолог

Відомо, що перед зустріччю «нормандської четвірки» лідерів бойовиків викликали в Кремль на інструктаж. Те, про що вони там чули, розтеревенив вчора терорист Плотнцікій у широко розтиражованому відео. Якщо прибрати з запису словесну полову і спробувати витягнути рудименти логіки, то бойовикам в Росії впарили такий сценарій: 1) виконання Україною Мінських угод спровокує внутрішнє протистояння («нас зливають!») в самій Україні 2) як наслідок, відставка нинішньої влади 3) подальша дестабілізація та розширення окупованих територій. Є два варіанти як це реагувати.

ПЕРШИЙ ВАРІАНТ. Зберігати спокій. До хрипоти, до кожної букви, нудно і прискіпливо вимагати виконання Мінських угод, не йдучи на жодний подальший крок, поки терористи не виконають свою частину, особливо, у частині виведення російських військ. І ця боротьба за Мінські угоди може тягнутися дуже-дуже довго. Місяці і, може, роки (їх виконання вже відкладали). Бо поки не довиконаються угоди, триватимуть і санкції. Довго триватимуть…

ДРУГИЙ ВАРІАНТ. Перепостити пост Плотніцкого. Вимагати негайного скасування Мінських угод, послати «під три чорти» Олланда і Меркель, домагатися зміни «зрадницької» влади, загострити військовий конфлікт. І виконати, таким чином, план Плотніцкого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук