«ЕКО-ДІМ» дарує знижки на комфортне та надійне житло компанії

Суспільствореклама, 23 травня 20164570

До 31 травня 2016 року компанія «ЕКО-ДІМ» пропонує акційну пропозицію — знижку 5% на квартири у своїх новобудовах.

«Квартири в трьох нових будинках, будівництво яких зараз ведеться (проспект Червоної Калини, 37, вулиця Орна, вулиця Величковського), до кінця травня можна придбати за спеціальною ціною. Діють знижки 3% та 5% в залежності від способу купівлі, — розповідають в компанії «ЕКО-ДІМ». — З вільними квартирами, які продають, можна ознайомитися на сайті або в офісах компанії».

фото Енциклопедії Новобудов

Характеристики всіх нових житлових комплексів «ЕКО-ДІМ» стабільно високі — зі зручним плануванням та облаштуванням території. Всі будівлі енергоефективні та продумані зі зручністю проживання для своїх майбутніх мешканців.

Придбання квартири в будинках «ЕКО-ДІМ», як завжди, відбувається за законом та надійно — через Фонди Фінансування Будівництва, що разом з продуманою фінансовою політикою та розвиненою виробничою базою дозволяє забезпечити надійність угоди та її економічну вигоду для покупця.

фото Енциклопедії Новобудов

Компанія «ЕКО-ДІМ», як відомо, втілює нові підходи створення сучасного помешкання, і водночас і розвиток міського простору. Зокрема, «ЕКО-ДІМ» — перша з компаній Львова, яка поруч зі своїми будинками будує навчальні заклади та центри розвитку дітей. Школа «Політехнік-Еколенд» вже успішно працює в Шевченківському районі міста, а цього річ відкривається великий навчальний центр на Сихові та міні садок на вулиці Бойківській.

В поєднанні з новітніми системами проектування будинків це задає нові стандарти сучасних квартир у Львові.

фото Енциклопедії Новобудов

Детальніше на сайті www.eko-dim.com та офісах компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук