Голова Запорізької ОДА зробив гучну заяву про підготовку захоплення влади у регіоні

Голова ОДА заявив про саботаж роботи адміністрації

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль заявив про підготовку захоплення державної влади в регіоні. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Виступаючи під час позачергової сесії облради 27 липня, Бриль заявив про підготовку «масштабних активних дій, спрямованих на підтримку насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території або кордону України, а також фінансування зазначених дій».

Костянтин Бриль заявив, що «cистемні зловживання бюджетними коштами, гальмування виконання соціально-важливих екологічних програм, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності у сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об’єктів в регіоні використовується певними особами для розпалювання зростаючих протестних настроїв серед населення», які планується використати для досягнення зазначених злочинних планів.

Голова Запорізької ОДА додав, що направить своє звернення разом з наявними фактами до президента, Генпрокуратури і Служби безпеки України. Правоохоронці ситуацію поки що не коментували.

Як відомо, 25 липня співробітники Служби безпеки України (СБУ) завадили спробам російських кураторів груп у соцмережах організувати в Запорізькій і Одеській областях фейкові акції протесту нібито етнічних болгар, спрямовані на штучне розпалювання міжетнічних конфліктів у регіонах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук