Графік руху 2 і 6 трамваїв відображатиме інформаційне табло

Трамваї онлайн

Головні новини за 20 травняНовини Львова, 20 травня 2014, 12:11 1345 0

Вирахувати прибуття найближчого вагона можна буде до хвилини. Наразі йдеться про два міських маршртути. Це двійка та шістка. Вони будуть працювати за принципом метрополітену. Цього тижня вже починають підключати апаратуру до центральної системи управління.

Вздовж другого трамвайного маршруту вже встановили близько 10-ти інформаційних таблиць. Наразі вони чекають зв'язку з міським центром керування рухом.

Натомість вже цього тижня починають тестувати обладнання. Такі пристрої будуть передавати інформацію із салону водія про місцеперебування вагона. Ця бортова система показуватиме дотримання графіку водіями вже на табло.

Натомість шофери трамваїв наразі підозріло ставляться до нововведення. Адже у Львові дотримуватися графіку складно. А у час-пік поготів.

Інформаційне табло на площі Ринок вже показує, коли саме має прибути на зупинку той чи інший трамвай. Нова система працюватиме за таким же методом.

Запустити систему хочуть до кінця червня, до того часу базу тестуватимуть. Наразі йдеться лише про 2-й маршрут. За такою ж логістикою буде їздити і шостий трамвай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук