Харабара очолить ДАІ Львівщини тільки після люстрації, – Загарія

Степан Харабара таки приступить до виконання обов’язків начальника ДАІ Львівщини. Але перед цим йому доведеться пройти люстрацію.

Про це сьогодні, 6 червня, повідомив начальник головного управління міліції Львівщини Дмитро Загарія.

«Степан Миколайович дав згоду. На даному етапі він готовий пройти всі люстраційні питання, дати на них відповідь. Після цього я буду його представляти особовому складу. Я знаю, що деяка частина громадськості проти призначення Степана Харабари, але я змушений працювати в правовому полі, яке діє на Україні. Підстав для звільнення його з цієї посади у мене немає», – зазначив він.

Загарія розповів, що Харабара був призначений на посаду очільника ДАІ Львівщини ще раніше, але не представлений громадськості, бо не пройшов люстрацію.

Нагадаємо, що Степан Харабара працював на різних посадах у ДАІ з 1997 року.

Зокрема, з грудня 2009 року до квітня 2010 року Степан Харабара очолював управління ДАІ у Львівській області. Тоді начальником обласного управління міліції був Василь Пісний, який зараз очолює Департамент державної служби боротьби з економічними злочинами МВС України.

З листопада 2011 року Харабара був на посаді заступника начальника відділу ДПС управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України у Львівській області.

Те, що Степан Харабара у 2009 році очолив обласне ДАІ, пов’язували з прихильністю політсили Юлії Тимошенко. Після того, як в Україні змінилася влада, він залишив посаду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук