Художник Олексій Поляков відкрив у Славському виставку

Художня виставка

Головні новини за 23 вересняНовини Львова, 23 вересня 2013, 21:07 0

"Браку не існує". Так говорять про його творчість. Народний художник України Олексій Поляков відкрив дванадцятий пленер у Славському.

Відкрив оригінально - виставкою.
Насамперед - автографи. Опісля - урочистість. Галерея "Максим" виставила всі роботи Полякова, які митець створив за свої пленери, полотен назбиралося 85.

Двадцять художник довіз особисто. Серед них - навіть пророчі. До прикладу, ось ця - "Перед подіями", створена у заполітизованому дві тисячі четвертому. Не важко здогадатися, чому така сумна.

Виставкою ювілей відсвяткував митець і в Донецьку. В Національному музеї навіть продовжили його експозицію. Вітала художника і дружина президента. Вручили й особливу нагороду.

Те, що Олексій - остання, шоста дитина у сім"ї - стане художником, ніхто й не загадував. Селянка та робітник, які мешкали у селі, не могли дати такої освіти сину. Проте його наполегливість увінчалася згодом званням "народний".

І заслужено.
Колекціонери творів Полякова, засвідчують, що ці випромінюють особливу енергію.

Має полотно під назвою "Дім вдови" і Білл Клінтон. Потрапив на нього у1995, коли відвідав Український дім, де й виставлявся донеччанин.

Саме сумлінна праця, певен митець, рятує від недуг. Тому, коли йому зле, йде в майстерню і трудиться. Хоче, щоб його мистецтво тішило дітей та внуків.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук