Інвалід війни із Пасік Зубрицьких має пільги лише на папері

Головні Новини за 05 березняХристина Шевченко, 6 березня 2015, 00:14 1375 0

Юрій працював у карному розшуці, при затриманні особливо небезпечних злочинців отримав черепно-мозкову травму, після  спецопреації ледве вижив. Чоловік отримав статус інваліда війни. За законом має пільгу  - не платити за газопостачання  42-ох  кв. м. Однак Юрій виявив, що йому рахують половину пільги - безкоштовним є  лише 21 кв. м. "Мою пільгу ділять на два, а множать в два рази. Я маю заплатити суму 572 грн. одна копійка, за січень місяць, а я би мав заплатити 250 грн", - роз'яснює пенсіонер.

Переплата для сім'ї дуже болюча, адже подружжя пенсіонерів утримує 80-річну паралізовану бабусю, до речі, учасника війни. "Нам не вистачає - тільки на лікування - до нас приходить реабілітолог, ми памперсами користуємось", - розповідає пенсіонерка Оксана.

Родина вирішила боротись за свою законну пільгу. Пан Юрій написав звернення у Львівгаз. Отримав відповідь, мовляв,  отримує 100 % пільг як інвалід війни. При особистій розмові  з автором відписки  Юрій почув зовсім інше. "Вона мені розповіла про те, що пільги мені будуть надавтись тільки в цьому обсязі і не більше", - говорить чоловік.

Чому Львівгаз змушує платити більше інвалідів війни, ми запитали у голови правління товариства Володимира Зленка. "Мої особисті телефони, два мобільні телефони, моя електронна пошта висить у вільному доступі на сайті", - довів до нашого відома голова правління  ПАТ  "Львівгаз" Володимир Зленко. І додав: "В мене його не було, хай він прийде особисто до мене".

Ми шукали в інтернеті мобільні телефони, та дарма- їх там немає. Спробували записатись на прийом до пана Зленка по стаціонару. Та відповідь була така:"В нас є інформацінйи центр, там наші дівчата. Який зміст іти зразу до керівника?"

Виходить, потрапити на прийом не так вже й просто. Від листування з Львівгазом користі теж небагато. Пан Юрій тим часом звернувся в прокуратуру і збирається подавати до суду.

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук