Компанія «Лев Девелопмент» зустрілась з ріелторами та керівниками агенцій нерухомості

Суспільствопромоція, 23 травня 2016, 10:03 562 0

Компанія «Лев Девелопмент» обговорила ринок майна з ріелторами та керівниками агенцій нерухомості. 

«Ринок нерухомості зараз дуже динамічний і нам було цікаво отримати зворотній зв’язок від професійних продавців нерухомості, людей, які бачили ринки на спаді, і ринки, які ростуть. Ми хотіли отримати меседжі про те, в якому напрямку нам потрібно рухатися», — розповів інвестор компанії «Лев Девелопмент» Олександр Островський.

«Такі зустрічі не є зайвими, а навпаки — дуже корисні. В першу чергу нам, бо ми як професіонали повинні вміти розповісти нашим клієнтам і відповісти на абсолютно всі їх питання», — зазначив працівниця агенції нерухомості «Цитадель» Ольга Дяченко.

Основний проект компанії «Лев Девелопмент» — житловий комплекс «Шатл» — будинок з інноваційним плануванням у Дублянах. Місце розташування — екологічна зона біля саду та розвинена інфраструктура — одна із переваг комплексу.

«Весь функціонал приміщень — все передбачено, раціонально використано. Ми пропонували комплексні рішення по інтер’єру як такому. В нас повністю передбачені все омеблювання, розташування всіх зон. Це, умовно кажучи, повністю готова квартира під заїзд», — сказав архітектор Андрій Матвійчук.

«Ми постарались, в чергу свою, зробити всю документацію на будівництво, купити ту ділянку, на якій будується сам будинок. Також ми запропонували систему очистки води. По території та екології — це насправді хороше житло», — розповів керівник відділу продажу компанії «Лев Девелопмент» Юрій Титич.

Компанії «Лев Девелопмент» шукає нові шляхи продажу, тож залучає до співпраці професійних фахівців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук