Конспірологічне

Путін не вмирає, вмирає Росія

БлогиПетро Олещук , 4 лютого 2015 106
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Коли все це почалося рік тому, то була популярна конспірологічна версія, що, мовляв, Путін вмирає, а тому поспішає "увійти в історію". Цим пояснювалася "нелогічність" його дій.

В цілому, самопочуття Путіна річ цікава, але незначна. Вмирає не Путін. Помирає Росія. Її вбиває багато що. Демографічна ситуація вбиває етнічну базу імперії - "російський народ", якому був так вдячний Сталін за те, що завалив Європу трупами. Більше трупами завалювати нікого. Потенційних трупів мало. А ті, що є - низької якості. Повальний алкоголізм і важкі наркотики не сприяють створенню масової сильної армії. Основним населенням стають "інородці". Ті, яким і "рускій мір" і імперські цінності - порожній звук. А без них вже навіть вулиці міста не прибрати ... У технологічному плані - застій і занепад. Без залізної завіси утримувати "мізки" дуже складно. А феодальні принципи управління несумісні з сучасною наукою і технологією. В ідеологічному плані одні метання між сталінізмом і політичним православ'ям, які призвели до створення синкретичного монстра "православного націонал-комуністичного самодержавства", яким можна забивати голову плебсу, але ніякого значення чи обґрунтування серйозних претензій в ньому немає. І вмирати за нього мільйони з піснями не будуть. Нарешті, сланцева революція з можливістю термоядерного перевороту в житті цього покоління остаточно робить РФ безперспективною. Безперспективною в досить близькому історичному періоді ...

Ось країна і уподібнюється смертельно-хворому, який вирішив гуляти на повну котушку. А оскільки нічого крім експансії значимого в житті Росії не було, то і зустрічає свій кінець вона звичним способом. Військовим чадом. Патріотичним сифілісом. Ксенофобією і войовничим невіглаством. На жаль, самостверджуватися цей монстр вирішив на нас, прагнучи потягти за собою в могилу хоч когось. І градус неадеквату буде зростати. Яке кому діло до наслідків, якщо дні полічені? І де зупиниться п'яний самогубець?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук