Країна починається з митниці

Такий собі виразний красномовний зріз суспільства

БлогиОлександр Клочан , 21 квітня 2015 166

Простояв учора на українському митному переході 8(!!!) годин. А на польському - 15 хв.

На нашому боці - сварки, хабарі, нерви, злоба. На польському - спокій, чистота, посмішки і повага.

Така собі рядова картинка, одна з мільйонів, з яких складається держава.

Думаєте це так важко, організувати нормальну безперебійну роботу ста людей? Просто щоб робили свою роботу...

Ні. Знаєте, я зараз скажу, мабуть непопулярну і непатріотичну на Вашу думку річ. Але я би погнав у шию ВСІХ ключових керівників державних органів. Особливо тих кому за 40-45. Включаючи прем'єра і президента (але його не можна, бо обирається нами). І поставив би на їх місце рішучих іноземців. І так - на найближчі 10 років. Щоб розірвати плин совка.

А далі вже можна й своїх, але народжених в Україні, а не в совку. За цей час інстинкт красти - загубиться. Бо їх совкова голова так пристосована, що робота будується по принципу - "створи схему для лівака". Цей совок - його не виправити, він як вірус. Цей алгоритм роботи - він зашитий у свідомість на рівні інстинкту самозбереження. Це душевні каліки, які не здатні працювати на роботі, в якої власник - держава. Максимум цих калік - це приватні структури. Там де у власника є чітке лице. Грабувати конкретну людину їм вже важче. А паплюжити і обкрадати державу... - він себе не поважатиме, якщо не придумає якусь ідею по грабунку.

Ну а далі вже через 10 років - можна й наших. Але не старших 45років. Просто це вже будуть НАШІ. А не совок. Нам потрібне жорстке очищення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук