Ви думаєте чому водії маршрутки такі хамовиті невігласи?

Самі спробуйде впродовж 10 років, щодня, з ранку до вечора, слухати російську попсу і шансон

БлогиОлександр Клочан , 26 січня 2016 445

Інші блоги автора

- "Нас кличе у мандри дороога" - привітно поспівуючи пісню "Мандрів" відкрив двері пасажирам водій маршрутки.

- Добридень!

- Так, вітаю Вас, пані. Проходьте будь ласка. - провів водій мрійливим і уважним поглядом у салон красиву струнку жіночку, що увійшла. І повернувшись до дороги продовжив рух спостерігаючи за снігом і мугикаючи під носа "Веремія": "Перший сніг, я пам'ятаю перший сніг, він на твоїх губах застиг...". Проїхавши кілька хвилин жіночка підійшла до водія.

- Зупиніться, будь ласка, ось тут, на перехресті трьох доріг.

- Добре, шановна. І тихенько автоматично потіг пісню гурту "Інший день"

- Три дороги, камінь в полі, розійшлися хто куди"...

Жіночка вийшла. Там вже чекали її дітки. Чоловік споглянув радісно на зустріч мами з дітками і, закривши двері, рушив далі, мрійливо замугикавши - "зростають у гніздечку соколятааа"... Отаке.)

Так, Ви праві - це казка.

Такого не буває.

Мрія.

Але.

Гадаєте таке не можливо? - а я скажу що цілком можливо! Ви думаєте чому водії маршрутки такі хамовиті невігласи? А Ви самі спробуйде впродовж 10 років, щодня, з ранку до вечора, слухати російську попсу і шансон. Спробуйте бути вічливим і чемним, якщо впродовж 10 років ви будете слухати в паузах між цим лайном лише тупі вульгарні московитські шуточкі-прібауточкі. Уявили?

А тепер уявіть ще й таке: Що з Вами би було, якби впродовж цих 10 років Ви слухали гарну, рідну, патріотичну нашу українську музику? Та ще й в перемішку з пізнавально-розважальними передачами, які б виховували у Вас не гостроязике вульгарне бл...дство, а любов і шану до себе та оточуючих? Уявили? 10 років! Або й 20... Адже людина, це така губка, що вбирає в себе весь навколишній світ. І цим просочується до кісток... Отож.

P.S. Навіяно черговим ложкіним, черговим супер профі екзпєрдом в області шоубізнеса, який розповідав по радіо про те, що "если у депутатов хватит мозгов(!) подойти к вопросу о квоте с проффессианнальной точки зрения и сделать 37% для укрАинской музьіки в ефире. Больше ніззя, потому что нет". ... Ух, я шаленію від цих екзпєрдав.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук