Країни ООН вирішили повністю відмовитися від вугілля до 2050 року

СвітЮлія Поліковська, 19 листопада 20162431

Учасники конференції ООН з питань захисту клімату виробили план дій для реалізації Паризької угоди щодо клімату, підписаної в грудні 2015 року. Серед найбільш важливих рішень – повна відмова від вугілля. Про це повідомило DW.

48 країн, які особливо страждають від змін клімату, хотіли б до 2050 року повністю перейти на відновлювані джерела енергії. Робиться це з метою не допустити глобального потепління більше, ніж на 1,5 градуса.

Також, з ініціативи Німеччини буде створений невеликий партнерський офіс у Вашингтоні, де будуть надаватися консультаційні послуги країнам, які не мають достатнього досвіду в захисті клімату. За словами міністра охорони навколишнього середовища ФРН Барбари Хендрікс, 150 країн на планеті ще жодного разу не розробляли планів щодо захисту клімату.

Також учасники конференції звернулися до майбутнього президента США Дональда Трампа із закликом не виходити з Паризького угоди.

Міжнародне співтовариство веде «велику битву за майбутнє нашої планети», заявив глава МЗС Марокко Салахеддін Мезуар, який очолює оргкомітет Всесвітньої конференції ООН з питань зміни клімату.

«Ми звертаємося до вашого прагматизму і почуття обов’язку», – сказав він, маючи на увазі Трампа.

Нагадаємо, під час передвиборної кампанії кандидат від республіканців неодноразово заявляв, що в разі свого обрання відмовиться від Паризьких угод. За його словами, глобальне потепління – це містифікація.

Зазначимо, Україна переорієнтувалася у закупівлі антрацитного вугілля з окупованих територій Донбасу. Основна частка вугілля постачається з ПАР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук