ЛМР просить поліцію і Укртрансбезпеку обмежити заїзд вантажівок у місто

Обмеження для транспорту вагою понад 24 тонни просять встановити з 11 по 16 червня

ЛМР просить поліцію і Укртрансбезпеку обмежити заїзд вантажівок у місто
фото ko.net.ua
Фото умовне

Львівська мерія скерувала до Національної поліції та Укртрансбезпеки листи з проханням обмежити заїзд у місто транспорту вагою понад 24 т. Обмеження просять встановити на період з 11 по 16 червня.

«З огляду на погодні умови, а саме зростання температури зовнішнього повітря до 30 градусів, та з метою збереження дорожнього покриття, Львівська міська рада скерувала листи в Національну поліцію та Укртрансбезпеку щодо обмеження заїзду в місто транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни», – повідомили у прес-службі ЛМР.

«У зв'язку з pізким підвищенням темпеpaтуpи aтмосфеpного повітря та відповідно до ст. 12 Закону України «Про автомобільні дороги», ст. 5, ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», Постанови КМУ від 27.06.2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», з метою забезпечення утримання мережі автомобільних доріг загального користування у місті, у тому числі за складних погодних умов, просимо в межах повноважень вжити заходи щодо обмеження руху транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн в межах міста на період з 11 по 16 червня 2019 року», — йдеться у листі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук