«Львівелектротранс» оголошує сезон полювання на «зайців»

З наступного тижня контролери ЛКП «Львівелектротранс» спільно із правоохоронцями проводитимуть спеціалізовані рейди для виявлення злісних порушників правил користування трамваєм та тролейбусом.

Йдеться у першу чергу про, так звані, «години пік», адже саме під час тисняви важко здійснювати контроль, чим, у свою чергу, і користаються «зайці», інформують у львівській мерії. 

Керівництво ЛКП «Львівелектротранс» просить з розумінням поставитися до цих перевірок зразкових пасажирів.

«На жаль, вже масовим явищем стало передавання квитків на виході з електротранспорту наступному пасажиру. Користуючись тим, що методи погашення разових квитків базовані на заміні металевих пластин у компостерах, що у свою чергу не настільки динамічний процес. Деякі, так звані «професійні зайці» вишукують саме цей трамвайний вагон чи тролейбус із вказаним відтиском. Або просто передають квиток випадковому перехожому, чим надають підприємству суттєві збитки», - пояснив начальник служби білетних контролерів ЛКП «Львівелектротранс» Олег Григорчук.

Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» закликає львів’ян бути зразковими та свідомими пасажирами - зберігати квитки до кінця поїздки та не передавати їх на виході з тролейбусів та трамваїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук