Львівська мерія затвердила новий дизайн міського громадського транспорту

СуспільствоКатерина Родак, 5 липня, 11:49 1459 1

Під час засідання 5 липня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив схему оформлення громадського транспорту Львова. Нову ліврею наноситимуть на новий електротранспорт та автобуси, а також під час ремонту старого транспорту.

Згідно із новим стандартом, базові кольори в оформленні громадського транспорту – жовтий, білий, чорний або сірий. При цьому жовтим та білим кольором будуть фарбувати стінки транспорту, білим також оформлятимуть дахи транспорту. Стійки між вікнами та різні зовнішні елементи транспорту фарбуватимуть чорним або сірим кольором. З обох сторін на транспорт наноситимуть туристичний логотип Львова.

Ліврея громадського транспорту Львова

Відтепер комунальні «Львівелектротранс» та АТП-1 під час замовлення нового транспорту та під час ремонту старого мають передбачити його оформлення за новим стандартом. Під час проведення конкурсів на міські перевезення управління транспорту також має ставити приватним перевізникам умову щодо оформлення транспорту. Таким чином за кілька років увесь громадський транспорт Львова виглядатиме однаково.

Зазначимо, що нанесення лівреї коштує 17 тис. грн.

Нагадаємо, перші трамвай і тролейбус з новою лівреєю виїхали на вулиці Львова у березні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук