Львівська міськрада хоче запустити новий тролейбусний маршрут через вул. Пасічну

СуспільствоІрина Скіць, 18 листопада 201526433
Львівська міськрада хоче запустити новий тролейбусний маршрут через вул. Пасічну

Управління траспорту та зв'язку Львівської міської ради планує запустити ще один тролейбусний маршрут від Медової Печери, по вулицям Пасічній, Зеленої та до площі Петрушевича.  Наразі «Львівелектротранс» і управління транспорту та зв’язку ЛМР розроблятимуть програму для цього маршруту із зазначеними зупинками, інтервалом руху та кількістю тролейбусів на маршруті.

Протяжність пропонованого маршруту складає  4,6 кілометра, а орієнтована вартість – 22,6 мільйона гривень. Найімовірніше, що кошти на прокладання цього маршруту закладатимуть в бюджет міста в наступному році.

Орієнтовна мапа майбутнього маршруту

«До Львівської міської ради звернулись мешканці з проханням прокласти тролейбусний маршрут із центру міста до вулиці Зеленої, через вулицю Джорджа Вашингтона. Ми опрацювати цей варіант і вирішили, що доцільніше прокласти тролейбусний маршрут по всій вулиці Пасічній, починаючи від перехрестя вулиці Зеленої із Пасічною, далі по всій вулиці Пасічній», - розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

За словами чиновника, такий тролейбусний маршрут буде більш доцільний. Він пояснив, що на вул. Пасічній будується доволі великий житловий масив, однак автобусних маршрутів там майже немає. Тому тролейбус  там був би доречніший.

Додамо, наразі у Львові є десять тролейбусних маршрутів, які обслуговує 53 тролейбуси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук