Львівська міськрада подасть на погодження новий тариф на проїзд в електротранспорті

Головні новини Львова 19.03Юрій Герун, 19 березня 2018, 18:46 1436 3

Тариф на проїзд в електротранспорті може зрости уже влітку. Економічно обґрунтованою ціною трамвайного та тролейбусного квитка у місті вважають 5 гривень 51 копійку.

Методику розрахунку затвердив Кабінет міністрів. Зокрема, нова вартість ґрунтується на підвищенні мінімальної заробітної плати, вартості електроенергії та запчастин. Пропозицію нового тарифу вже розглянули на громадському слуханні. Тепер слово – за Антимонопольним комітетом.

«Документи подаються до Антимонопольного комітету, він перевіряє розрахунки, робить висновок, може поправити. Після того можемо перерахувати, а потім виноситься на виконавчий комітет, він вже приймає рішення щодо самого коригування тарифу», – зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Якщо Антимонопольний комітет рекомендуватиме нижчий тариф, то різницю між ним і економічно обґрунтованим доведеться компенсувати з міського бюджету. Підвищений тариф, як кажуть у Ратуші, дозволить закупити новий транспорт, провести ремонти та модернізацію обладнання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук