Львівські депутати ініціюватимуть монетизацію допомоги учасникам АТО на державному рівні

СуспільствоС. Л., 4 жовтня 20164260
Львівські депутати ініціюватимуть монетизацію допомоги учасникам АТО на державному рівні
фото умовне

4 жовтня на сесії Львівської міськради прийняли ухвалу, згідно з якою у міському бюджеті на наступні чотири роки буде передбачено 400 млн грн на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО. За словами Олени Пасевич, члена міжфракційної групи з питань учасників АТО, таку ж монетизацію львівські депутати ініціюватимуть на державному рівні.

«Львів прийняв сьогодні інноваційну ухвалу, щоб абсолютно кожен учасник АТО, який не скористався своїм правом отримати земельну ділянку у Львові або в межах області, міг отримати монетизацію допомоги і розпоряджатись цими коштами», - заявила Олена Пасевич, член міжфракційної групи з питань учасників АТО, депутат ЛМР фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Згідно з ухвалою, прийнятою сьогодні на сесії Львівської міської ради, 400 млн грн Львів закладає на 2017-2020 роки на матеріальну допомогу учасникам АТО. Зокрема, учасники АТО матимуть можливість отримати земельну ділянку поза межами міста, або квартиру, або одноразову грошову компенсацію у розмірі 100 тис. грн.

«Ми будемо виходити з такою пропозицією до уряду, Верховної Ради України і пропонувати таку монетизацію. Якщо це буде прийнято на державному рівні – це буде субвенція з державного бюджету і це полегшить вирішення цього питання для багатьох міст нашої держави», - пояснила депутат. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук