Львівські майданівці передали міській поліклініці новий кардіограф
Активісти громадського об’єднання «Швидка медична допомога Майдану» передали у 2-гу комунальну міську поліклініку новий кардіограф вартістю 31,5 тис. грн. Апарат надали для медичної служби Майдану меценати, однак під час революції він так і не використовувався за потребою.
Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Кардіограф використовуватимуть у кабінеті невідкладної допомоги комунальної 2-ої міської поліклініки.
Як розповів активіст ГО «Швидка медична допомога Майдану» Юрій Дмитришин, кардіограф новий, 12-канальний.
Начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб, кардіограф буде використовуватись для послуг усіх пацієнтів у кабінеті невідкладної допомоги.
«Кардіограф нам дуже потрібен, бо та апаратура, якою ми зараз користуємось, стара. У нас справді велике навантаження, бо окрім стаціонару, працівники роблять електрокардіограми на дому. Тому сказати дякую - замало. Наша поліклініка вдячна за таку до нас увагу і такий подарунок», - розповіла головний лікар комунальної 2-ї міської поліклініки Тетяна Токарєва.
Вона також додала, що працівники поліклініки були активними під час подій на Майдані в Києві. Багато хто брав відпустки і їхав волонтером допомагати у медичній службі Майдану.
«Наша поліклініка прийняла 6 потерпілих активістів Майдану. Це були, в основному, звернення до хірурга та травматолога», - розповіла Тетяна Токарєва.
Нагадаємо, кабінет невідкладної допомоги комунальної 2-ої міської поліклініки організований ще 1998 року. Тут працюють 3 лікарі-терапевти, 2 медичні медсестри, які надають невідкладну допомогу відвідувачам поліклініки, а також за межами поліклініки, наприклад, в церкві св. Володимира і св. Ольги, комунальній 4-ій стоматологічній поліклініці, Аптеці №44, тощо.
Кабінет працює з 08.00 до 20.00 год. Для функціонування кабінету щорічно витрачається до 6 тис. грн. на медикаменти, майже 5 тис. грн. на електрокардіографічний папір.
Персонал кабінету надає допомогу при різноманітній патології: гострих серцево-судинних станах, в тому числі гострому інфаркті міокарда, інсульті, аритміях, гіпертонічних кризах, нападах бронхіальної астми, епілепсії, тощо.