Водії львівських маршруток обговорять з мером подальший план дій

Страйкарі передали свої вимоги до влади

Головні новини Львова 30.08Ірина Панчишин, 30 серпня 2016, 16:35 1216 2

Сьогодні, 30 серпня, о 19:00 водії приватних маршруток мають повторно зустрітись з міським головою Львова Андрієм Садовим у малій сесійній залі, щоб вислухати план дій.

Опівдні сьогодні ініціативна група у складі водіїв, які обслуговують різні АТП, дрібні перевізники, а також представники ГО «Розвиток громади» висунули вимоги до влади.

У листі просять впорядкувати проблему перевезення, відновити діяльності робочої групи до кінця серпня, провести перше засідання робочої групи до 5 вересня, на першому засіданні розглянути питання: вдосконалення транспортної мережі міста, введення електронного квитка, а також, сформувати новий склад тендерного комітету, змінити умови конкурсу та надати конкурсному процесу публічності.

Водії стверджують, що «сьогодні стоїть близько 300 автобусів, а завтра може зупинитися весь Львів». Натомість, за даними львівської мерії, у вівторок на міські маршрути не вийшли 45 автобусів.

«Тому ми просимо вас, щоб ви тимчасово обмежили проїзд пільговикам, так як було до того – з 10:00 до 16-ї чи 17-ї. Введіть якісь обмеження, щоб люди заспокоїлись, вийшли знову на роботу. А ви за той час приймете певні рішення», – сказав один з водіїв.

Перевізники наполягали, аби це питання вирішили вже сьогодні, в іншому випадку – вони не повернуться на маршрути. В результаті діалогу сторони домовились зустрітись сьогодні о 19:00.

«До цього часу я попробую провести консультації з депутатами, на яке рішення ми можемо вийти», – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, вранці 30 серпня на міські маршрути не виїхали частина автобусів, які обслуговують міські маршрути. Приводом до страйку ініціатори акції називають надмірну кількість пільговиків. За даними управління транспорту та зв’язку, є інформація, що страйком керує колишній працівник «Міра і К».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук