Львівських контролерів перевірятимуть на ввічливість

СуспільствоІрина Скіць, 9 червня 20154020

Ініціативна молодь Львова «Lviv Young Project» впродовж травня-червня досліджуватиме культуру спілкування львівських контролерів та пасажирів в електротранспорті. Про це на прес-конференції розповіла лідер команди молодіжних проектів «Lviv Young Project» Анастасія Апетик.

Після закінчення дослідження активісти проведуть тренінги для навчання контролерів. Крім того, для підвищення культури спілкування пасажирів, ініціатива «Lviv Young Project» розробить соціальну рекламу, яку поширюватиме через соціальні мережі.

«Ми проводимо наше дослідження методом «таємного пасажира». Вже понад місяць студенти-активісти їздять у трамваях та тролейбусах, спостерігають, як спілкуюються між собою пасажири та контролери. В кінці червня ми зберемо результати дослідження, проаналізуємо найбільш проблемні моменти та на їх основі розроблятимемо тренінги для контролерів», - розповіла Анастасія Апетик.

Один із соціальних роликів, створених активістами

За словами дівчини, поки що результати спостереження показують, що здебільшого невічливими є пасажири. Хоча, зауважила вона, був один випадок, коли контролер хамив пасажирам та проводив контроль без форми – жилетки контролера. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук