Львівський суд виправив розкритиковане депутатами своє рішення

Франківський райсуд Львова виправив текст постанови, яка зобов'язувала Львівську міськраду надати одному з мешканців міста дозвіл на розробку проекту землеустрою. Як виявилося, постанову виправили через місяць після прийняття (5 січня), хоча про це стало відомо лише у понеділок, 19 лютого. Ні депутати міськради на момент розгляду цього питання на сесії 15 лютого, ні управління земельних ресурсів ЛМР, яке готувало проект ухвали на сесію, не знали про це виправлення, попри те, що ЛМР є стороною судового процесу.

Прес-секретарка Франківського райсуду Львова Маріанна Турчак повідомила ZAXID.NET, що ще 5 січня суддя Юрій Ванівський виправив описку у прийнятій 6 грудня 2017 року постанові у справі Романа Червоного. Так, у резолютивній частині слова «зобов'язати Львівську міську раду вчинити дії з невідкладного надання Червоному Роману дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» змінили на «зобов'язати Львівську міську раду вирішити питання щодо надання Червоному Роману дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки». Водночас станом на 19 лютого ухвали про виправлення описки ще не було в єдиному держреєстрі судових рішень.

Також Маріанна Турчак додала, що ухвалу про виправлення описки вчасно надсилали до Львівської міськради, яка була стороною цього процесу.

Попереднє рішення суду, в якому було пряме зобов'язання задовольнити прохання 40-річного Романа Червоного, депутати Львівської міськради розкритикували під час розгляду цього питання на сесії 15 лютого.

«Суть така: я хочу вільну земельну ділянку, іду в суд і собі вирішую. Бо я хочу. Я не маю документів, ні якихось прав, ні пільг – нічого. Тут колега каже, що за два з половиною роки він з таким зустрічається вперше. А я з таким нахабством за 16 років вперше зустрічаюсь. Нащо нам тоді тут засідати, тоді давайте хай суд все вирішує?» – заявив тоді Юрій Кужелюк, який є депутатом Львівської міськради безперервно з 2002 року.

Сам же Роман Червоний під час сесії заявив, що хотів отримати дозвіл на розробку проекту землеустрою ще від 2008 року, однак через те, що ЛМР не давала цього дозволу, чоловік був змушений почати судитися.

У жовтні 2016 року Франківський райсуд перший раз задовольнив позов Романа Червоного і зобов'язав Львівську міськраду розглянути його прохання. Депутати розглянули це питання у червні 2017 року і відхилили прохання. У вересні 2017 року на розгляд ЛМР ще раз винесли проект ухвали, що стосувався Романа Червоного, в якому йшлося про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою. Тоді депутати проголосували за це питання і після того, як ЛМР, здавалося б, остаточно покінчила з цим питанням, Роман Червоний вдруге подав до суду.

Результатом другого позову і стала постанова, яка насторожила депутатів, оскільки фактично не залишала їм вибору. Через це Львівська міськрада відмовила Роману Червоному у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою («за» проголосували лише двоє депутатів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук