Львівський суд зупинив будівництво 6-поверхового будинку через пожежну небезпеку

Після усунення порушень забудовник зможе відновити будівництво

СуспільствоН.Т., 4 вересня 201618241

Львівський окружний адміністративний суд зупинив будівництво 6-поверхового будинку на вул. Корсунській, 4 через недотримання норм пожежної безпеки.

Із позовом до суду звернулося управління Держслужби надзвичайних ситуацій, працівники якого у травні 2016 під час перевірки новобудови виявили кілька порушень.

У самому позові вказано, що на території забудови не було пожежних щитів, не призначені відповідальні за пожежну безпеку особи, на будмайданчику немає планів споруд, електрощитки не захищені автономною системою пожежогасіння, неправильно зроблене з'єднання проводів та кабелів у тимчасових спорудах.

Ці та інші порушення, на думку працівників ДСНС, створюють загрозу для життя у цьому будинку.

«Cуд встановив, що недотримання відповідачем вимог пожежної і техногенної безпеки, а також високий ступінь небезпеки порушень, свідчать про реальний ризик виникнення надзвичайних ситуацій та загрозу життю людей. Суд дійшов висновку про обґрунтованість вимог ДСНС України щодо зупинення будівництва багатоквартирного житлового будинку до усунення порушень, шляхом опечатування (опломбування) та відімкнення від джерел живлення», – йдеться в постанові суду.

Представників забудовника на судове засідання не викликали. Їх зобов'язали усунути порушення, виявлені працівниками ДСНС, після чого будинок знову підключать до мереж.

Зазначимо, що житловий будинок на Корсунській, 4 будує архітектурно-будівельна компанія «Еліт». Зараз там завершені фасадні роботи, а повністю закінчити будівництво 6-поверхового будинку мають у 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук