Львів’яни активно зносять українські книжки для жителів Донбасу
До теми
Сьогодні, 30 липня, громадські активісти-львів’яни, які організували просвітницький проект «Відкрий українське: підтримай український Донбас!», спакували комплект літератури і музики для жителів Димитрова (Донецька область).
Про це йдеться в повідомленні на сайті проекту «Відкрий українське».
Як зазначається, лише сьогодні львів'яни принесли 153 книжки та 11 журналів National Geographic Україна для східняків. Літературу приносять і молоді люди, і старшого віку. Так, у повідомленні згадано про бабусю, яка принесла 71 книжку.
Наводять активісти і деякі літературні вподобання українців Димитрова. Лідером є «Записки українського самашедшего» Ліни Костенко. Цікавить східняків також «Місто» Валер'яна Підмогильного, «Я (Романтика)» Миколи Хвильового, збірка «Перспективи української революції» (С.Бандера) М. Гоголя, українські народні казки.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВідтак львів’ян, котрі мають таку літературу (чи якусь іншу) і бажають її подарувати, просять приносити у пункт збору, що працює зі середи по п'ятницю з 11:00 до 14:00 за адресою: вул. Коперника, 42 (будинок вчителя), 2-й поверх, актова зала.
Як інформував ZAXID.NET, проект «Відкрий українське» організували студенти з ГО «Молодь за Зміни» спільно з Конгресом української інтелігенції Львівщини. Першим етапом проекту є збір книжок, журналів та аудіозаписів. На другому етапі організатори планують запрошувати письменників і поетів разом їхати на схід, аби проводити дискусійні клуби, розмови, читати вірші. А виконавців, які принесли дискографію, запрошуватимуть з концертами, щоб на сході звучала українська музика.