Львів'янин Дмитро Пелих майструє авторські екоіграшки із карпатської деревини

Головні новини Львова 06.03Марічка Крижанівська, 6 березня 2017, 17:25 814 0

Для своїх дітей ― лише екологічні авторські іграшки. Львів'янин Дмитро Пелих створює забавки із дерева: так втілює свої творчі задуми і дбає про здоров'я малюків.

Журналіст за професією Дмитро Пелих 9 років тому взяв у руки шматок дерева. Поруч був лише кухонний ніж. Після 5 годин із бруска з'явилися обриси слона.

«Перші ці 10 тваринок я місяць робив, тому що не було чим, це фактично на коліні. Але після того я побачив, що мені це подобається, а головне ― подобається дітям», ― Дмитро Пелих почав розповідь про себе.

Відтак майстер накупив інструментів і техніки і започаткував «Майстерню улюблених іграшок».

Майструє лише із натуральної деревини та нехімічних фарб.

«Сам шматок дерева несе позитивну енергетику. А якщо йому надати ще форми відповідної, якщо позитивну авторську енергетику ще вкласти, то такі іграшки стають улюбленими і можуть передаватися з покоління в покоління», ― додає автор.

Найперше Дмитро робив забавки для своїх донечок, аби вони не росли на китайській пластмасі. Так народилися калаталки для немовлят.

«Вони із фруктового дерева, з яблуні зроблені. Роблю я так, щоб краї всі були загладжені, щоб не було гострих кутів. Тому дитина безпечно може бавитися, гризти», ― пояснює майстер.

Дмитро Пелих сам розробляє дизайн забавок. Для хлопчиків має різнобарвні літачки і машинки, для дівчаток ― меблі для ляльок, для мудрагеликів ― конструктори і пазли.

На масове виробництво майстер переходити не хоче, кожна його річ авторська. Творить також інтер'єрні іграшки.

А зараз Дмитро Пелих задумав нову серію: львівські будівлі у кубиках, аби дитина відчула себе будівничим міста.

«Дитина буде складати місто з набору, де буде будинків 10-12, дуже впізнаваних, характерних для Львова», ― пояснив автор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук