Львів'янка започаткувала акцію «Подаруй тепло» і закликає приносити теплі речі

СуспільствоІрина Панчишин, 18 грудня 2019, 20:22 959 0

Зв’яжіть шалик – «Подаруйте тепло». Таку акцію започаткувала львів’янка Наталія Вовк. Хоче, аби взимку нікому не було холодно. І ті, хто справді потребують тепла, мали можливість легко отримати зимові речі.

Теплі шапки, довгі в’язані шалики — це те, що за кілька днів принесли небайдужі львів’яни Наталі Вовк. Жінка надумала зібрати зимові речі для тих, кому вони потрібні. Ідею підгледіла за кордоном.

«Можна, наприклад, занести їх в геріатричний пансіонат на Медової Печери. Можна занести в Центр бездомних на Кирилівській, 3а, вони працюють цілодобово. Можна просто побачити людину на вулиці, побачити що вона не має шалика чи шапочки і подарувати», – розповіла ініціаторка акції «Подаруй тепло» Наталія Вовк.

Залишити речі можна також у бібліотеці для людей з вадами зору на Січових Стрільців, 5. Для акції годиться і вживаний одяг, але у гарному стані.

«Перший шалик зв’язала людина, яка вже довгий час бореться з онкологією і перша мені написала «я хочу зв’язати шалик і підтримати цю акцію», – додала Наталія Вовк.

Саме цей шалик Наталя дарує 85-річному художнику Юрію Ломову, який майже не бачить.

«Дуже приємно. Я люблю такі речі. вони справді як для художника дуже підходять і дуже доречні», – прокоментував художник Юрій Ломов.

Потреби своїх читачів тут знають, тож неодмінно допоможуть підібрати зимові речі.

«Ми знайдемо кому їх віддати, подарувати. На Новий рік, на Миколая. Це якраз знадобиться, дуже вчасно», – сказала бібліотекарка Світлана Палюшок, яка працює у бібліотеці для людей з вадами зору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук